دستگاه تصفیه آب
دانلود آهنگ کردی
ap98.ir
                       

چت روم دختر پسرهای کرمانشاه

چت دختر پسرهای کرمانشاه

دختر پسر کرمانشاه چیست؟

آموزش و ترفند دختر پسر کرمانشاه

برنامه اندروید

۲۰٪ کامل شد. لطفا کمی صبر کنید...

0 نفر آنلاین!

چت و شبکه اجتماعی مخصوص موبایل

زندانی فراری با شناسایی طعمه هایش در وی‌چت، دست به کلاهبرداری از آنها می‌زد.

او با فریب زنان جوان به آنها وعده تهیه وام، خرید ماشین یا گرفتن مجوز می‌داد و نقشه‌اش را عملی می‌کرد.نخستین طعمه این مرد، دختر جوانی بود که در آرزوی گرفتن وام 50 میلیون تومانی در دام کلاهبردار تحت تعقیب افتاد. او زمانی که برای شکایت از مرد جوان به پلیس فتای تهران رفته بود، به مأموران گفت: چند وقت پیش در وی چت با مرد جوانی به نام امیر آشنا شدم. او خود را معاون حقوقی و امور بین‌الملل بانک مرکزی معرفی کرد و مدعی شد می‌تواند از بانک برایم وام 50میلیونی با سود بسیار پایین بگیرد.

وی ادامه داد: من فریب چرب زبانی‌های او را خوردم و از وی خواستم این وام را برایم تهیه کند اما امیر مدعی شد که باید 15میلیون تومان پول در اختیارش قرار دهم تا بعد از گرفتن وام این مبلغ را به من برگرداند. من هم که به او اعتماد کرده بودم 15میلیون پول تهیه کرده و تحویل وی دادم اما نه‌تنها وامی به من پرداخت نکرد بلکه از آن روز به بعد دیگر تلفن‌هایم را پاسخ نداد.
با این شکایت، تیمی از مأموران پلیس فتا تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند و به ردیابی در فضای مجازی پرداختند. آنها موفق شدند در تجسس‌های خود متهم 36ساله به نام امیر را شناسایی کنند. مأموران در بررسی برنامه‌های تلفنی و تجهیزات رایانه‌ای این شخص متوجه شدند که امیر از طریق نرم افزار موبایل وی‌چت از افراد دیگر نیز کلاهبرداری کرده است. همزمان با دستگیری این کلاهبردار، 2دختر دیگر به پلیس فتا مراجعه کردند و به طرح شکایت از وی پرداختند.

کلاهبرداری به بهانه خرید 206

یکی از دخترانی که در دام مرد کلاهبردار گرفتار شده بود، گفت: چند وقت پیش با امیر در وی‌چت آشنا شدم. او خودش را مدیر یکی از بخش‌های شرکت خودروسازی معرفی کرد. مدتی بعد از آشنایی و چت کردن با هم قرار گذاشتیم و یکدیگر را ملاقات کردیم. امیر مرد خوبی به‌نظر می‌رسید و من به او اعتماد کردم تا اینکه چند روز پیش وقتی در حال چت بودیم به من پیشنهاد داد تا پرایدم را بفروشم و یک 206بخرم. وی ادامه داد: امیر مدعی شد که می‌تواند با قیمت بسیار کم برایم یک 206بخرد. برای همین مرا مجبور کرد که ماشینم را بفروشم. من نیز بعد از فروش پرایدم مبلغ 5میلیون تومان در اختیار وی قرار دادم تا برایم خودروی پژو را معامله کند اما او بعد ازگرفتن این پول به طرز مرموزی ناپدید شد. دیگر نه جواب زنگ هایم و نه چت‌ها را می‌داد تا اینکه متوجه شدم پلیس او را دستگیر کرده است.

ضمانت 70میلیونی

مالباخته دیگر دختر جوانی بود که به تصور گرفتن وام فریب متهم را خورده بود. وی گفت: با امیردر وی چت آشنا شدم او خودش را مسئول یکی از بانک‌ها معرفی کرد. بعد از آن مدعی شد که می‌تواند برایم وام 40میلیونی بگیرد. او با چرب‌زبانی‌هایش فریبم داد و عنوان کرد که برای گرفتن این وام باید یک ضامن معتبر معرفی کنم. وی ادامه داد: پس از آن قرار شد یک دست آیینه و شمعدان نقره به ارزش 70میلیون تومان را به‌عنوان ضمانت وام در اختیارش قرار دهم که او بعد از گرفتن آیینه و شمعدان میلیونی فراری شد.

دریافت مجوز صرافی

بررسی‌ها نشان می‌داد که این کلاهبردار حرفه‌ای با دختران در وی‌چت آشنا شده و با معرفی خود تحت عنوان مسئول بانک یا شرکت‌های خودروسازی، ‌طعمه‌های خود را فریب داده و نقشه سرکیسه کردن آنها را اجرا می‌کرده است. تحقیقات حکایت از این داشت که متهم نه‌تنها از زنان بلکه از مردی به بهانه دریافت مجوز صرافی میلیون‌ها تومان پول گرفته است.

این مرد بعد از شناسایی متهم در توضیح ماجرا گفت: من هم با امیر در فضای وی‌چت آشنا شدم. او خودش را معاون حقوقی و امور بین‌الملل بانک مرکزی معرفی کرد و مدعی شد می‌تواند از بانک مرکزی برایم مجوز صرافی بگیرد. من هم که به‌دنبال مجوز برای تاسیس صرافی بودم فریب چرب زبانی‌های او را خوردم.وی افزود: امیر مدعی شد که برای گرفتن مجوز باید 30میلیون تومان بپردازم، من هم این پول را تهیه کردم غافل از اینکه این شخص کلاهبردار است.

سرهنگ محمد مهدی کاکوان رئیس پلیس فتای تهران با اعلام این خبر به همشهری گفت:در ادامه تحقیقات مشخص شد که متهم سابقه دار است و پیش از این به اتهام خیانت در امانت و کلاهبرداری به زندان رفته است. وی در سال 90به اتهام کلاهبرداری روانه زندان شده بود اما پس از مدتی از زندان مرخصی گرفته و دیگر به آنجا برنگشته بود. این زندانی فراری از همان زمان تحت‌تعقیب بود تا اینکه سرانجام شناسایی شد. تحقیقات تکمیلی در این پرونده برای افشای جرایم دیگر از سوی متهم و شناسایی شاکیان احتمالی ادامه دارد.

باشگاه ورزشی، مخفیگاه خواستگار فریبکاری بود که با وعده ازدواج دختران جوان را به دام خود می‌کشاند.

این مرد برای اجرای نقشه‌هایش جوان مغازه‌داری را فریب داده بود تا طعمه‌های وی را شناسایی کند.

تحقیقات پلیس برای دستگیری متهم، به‌دنبال شکایت دختر جوانی آغاز شد که مدعی بود در دام یک خواستگار قلابی گرفتار شده است.

این دختر جوان در تشریح ماجرا به ماموران گفت: همه چیز از زمانی شروع شد که برای خرید دفترچه یادداشت به یک مغازه فروش لوازم‌التحریر رفته بودم. آن روز در حال انتخاب دفترچه مورد نظرم بودم که جوان فروشنده از من برای یکی از دوستانش به نام کامران خواستگاری کرد.

ابتدا فکر کردم قصد شوخی دارد ولی او کاملا جدی حرف می‌زد و مدعی بود دوستش ساکن کشور دیگری است و چند روزی می‌شود که برای ازدواج و انتخاب همسر آینده‌اش به ایران آمده است.

او می‌گفت که کامران از خانواده‌ای ثروتمند است و قصد دارد با دختری با مشخصات من ازدواج کند. با این ترفند بود که وی مرا فریب داد و سپس شماره تلفن دوستش را به من داد و خواست با او تماس بگیرم.

دختر جوان ادامه داد: جوان فروشنده آنقدر از ثروت خانواده کامران و موقعیت خوب اجتماعی او حرف زد که وسوسه شدم برای یکبار هم که شده با او تماس بگیرم.

در تماس اول، او آنقدر مودب صحبت کرد که تصور نمی‌کردم نقشه شومی در سر  داشته باشد. به همین خاطر وقتی گفت که می‌خواهد مرا ببیند با وی قرار گذاشتم.

این قرار در یک رستوران مجلل در شمال تهران بود و وقتی به آنجا رفتم با جوان شیک پوشی مواجه شدم که لباس‌های گرانقیمتی به تن داشت.

آن روز بعد از اینکه همراه کامران در آن رستوران ناهار خوردیم، وی هدیه گرانقیمتی به من داد و گفت که احساس می‌کند دختر رویاهایش را پیدا کرده است.

با شنیدن این جمله، آنقدر خوشحال شدم که وقتی وی از من خواست روز بعد همراه او به یک باشگاه ورزشی بروم، این پیشنهاد را قبول کردم. روز قرار وقتی وارد باشگاه شدم، متوجه شدم هیچ‌کس در آنجا نیست.

اولش کمی ترسیدم ولی با خودم گفتم شاید هنوز باشگاه شروع به کار نکرده است. وقتی وارد دفتر باشگاه شدم، کامران را دیدم که منتظر من بود. او بعد از آنکه به زور مرا مورد آزار و اذیت قرار داد، از این ماجرا فیلم سیاه تهیه کرد و بعد تهدیدم کرد که اگر از این ماجرا چیزی به پلیس بگویم، آبرویم را خواهد برد. بعد از آن او هدیه گرانقیمتی را که برایم خریده بود، پس گرفت و مرا از باشگاه بیرون کرد.

بعد از اظهارات دختر جوان، به دستور سلیمانی- قاضی دادسرای جنایی تهران- تحقیقات پلیس برای دستگیری کامران آغاز شد و ماموران بعد از حضور در باشگاه ورزشی، کامران را دستگیر کردند.

قاضی دادسرای جنایی تهران با بیان این خبر گفت: بعد از انتقال متهم به دادسرا، در حالی که وی مدعی بود هیچ جرمی مرتکب نشده، ماموران در مخفیگاه وی مدارکی پیدا کردند که گفته‌های دختر جوان را تایید می‌کرد.

به این ترتیب بازجویی از مرد جوان از سر گرفته شد و وی که چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت، مدعی شد تا‌کنون با این شگرد بیش از 20 دختر جوان را فریب داده و به مخفیگاه شیطانی خود کشانده است.

قاضی سلیمانی افزود: بعد از اعترافات مرد جوان، ماموران، فروشنده لوازم‌التحریر را -که وظیفه شناسایی و فریب دختر جوان را بر عهده داشت- دستگیر کردند اما وی مدعی شد که از نیت شوم کامران خبر نداشت و تصور می‌کرد او واقعا به‌دنبال دختر مناسبی برای ازدواج می‌گردد.

این مرد در بازجویی‌ها گفت: کامران چند روز یک بار به مغازه‌ام می‌آمد و با این ادعا که با دختری که به او معرفی کرده بودم برای ازدواج به توافق نرسیده، از من می‌خواست دختر دیگری به وی معرفی کنم و من از سرنوشت دخترانی که به او معرفی می‌کردم خبر نداشتم.

به گفته قاضی پرونده، تا‌کنون چند نفر از شاکیان این پرونده، شناسایی شده‌اند و تلاش برای شناسایی دیگر دختران فریب خورده ادامه دارد.


دختر پسر کرمانشاه گوشی nokia نوکیا
دختر پسر کرمانشاه گوشی samsung سامسونگ
دختر پسر کرمانشاه گوشی lg ال جی
دختر پسر کرمانشاه گوشی htc اچ تی سی
دختر پسر کرمانشاه گوشی motorola موتورولا
دختر پسر کرمانشاه گوشی glx جی ال ایکس
دختر پسر کرمانشاه گوشی huawei هاوایی
دختر پسر کرمانشاه گوشی sony سونی
راهنمای دختر پسر کرمانشاه فارسی
نیاز به توضیح بیشتر دارید؟
اگر در مطلب فوق پاسخ سوالتان را نیافتید. سوال خود را برای ما ارسال کنید.
پاسخ سوال در سایت قرار میگیرد
موبایل:
پاسخ سوال در سایت قرار میگیرد
ایمیل:
سوال:
چت روم دختر پسرهای کرمانشاه
چت دختر پسرهای کرمانشاه

اخبار موبایل

برای مشاهده متن کامل خبر ها وارد برنامه اندروید شوید دانلود برنامه اندروید،برنامه اندروید،اندروید98

دستگاه تصفیه آب
خرید کولر گازی
کرد موزیک
کردموزیک
تصفیه آب
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید: olkado@
کدبازان